Wybrane realizacje

Firma Alfa Style została założona w Szczecinie przez osoby z pasją, dla których satysfakcja Klienta jest najwyższą wartością. Posiadając wieloletnie doświadczenie w pracy w branży meblarskiej, Alfa Style zna najnowsze trendy meblarskie i posiada szeroki wachlarz oferowanych usług.

Nasza oferta obejmuje wysokiej jakości estetyczne i atrakcyjne cenowo szafy i garderoby, które posiadają najnowsze systemy drzwi przesuwnych oraz meble kuchenne.

Posiadamy bogatą ofertę mebli na wymiar: szafy, garderoby, zabudowy wnęk z drzwiami przesuwnymi renomowanej firmy Senator w różnych profilach (aluminiowe, stalowe).

Nasze wyroby charakteryzują się wysoką jakością i przystępną ceną, a materiały, których używamy są produktami markowymi i posiadają odpowiednie atesty.

Naszym głównym celem jest wyjście naprzeciw każdemu klientowi, dlatego meble wykonywane są w dowolnym wymiarze i według indywidualnego projektu, zgodnego z oczekiwaniami zleceniodawcy.
Zapewniamy kompleksową usługę:

  • bezpłatny pomiar i wycena,
  • fachowa obsługa,
  • jakość poprata latami doświadczenia,
  • wykonanie bez pośredników,
  • w mieście Szczecin i okolicach (Przecław, Warszewo, Osów, Bukowo, Pilchowo, Mierzyn, Reda, Świerczewo, Ustowo, Dołuje, Bezrzecze, Lubieszyn, Kołbaskowo, Pogodno, Dąbie, Zdroje, i całe Prawobrzeże) wizyta naszego pracownika GRATIS !
  • Jak i możliwe są nasze wizyty pobliskich miejscowościach: Police, Gryfino, Podjuchy, Stargard Szczeciński, Pyrzyce, Świnoujście, Międzyzdroje,

Szczegóły dot. materiałów, z których wykonujemy nasze meble są dostępne w dziale OFERTA, a przykładowe realizacje w dziale GALERIA.